seo-banner

خدمات سئو سایت (SEO)

تیم متخصص ما برای ارائه بهترین خدمات جستجوگرها جهت برآوردن نیازهای خاص بازاریابی در بخش تخصصی شما در اینجا حضور دارد. ما مفتخریم که بسته کاملی از خدمات جستجوگرها را ارائه می دهیم که شامل هر مرحله مختلفی برای به دست آوردن کاربران با کیفیت است، همانطور که در ادامه می خوانید:

بررسی رقبا

در تجزیه و تحلیل عمیق رقابت مستقیم خود برای درک وضعیت فعلی ، دشواری جایگاه خود و کشف فرصت ها هنگام رقابت در رتبه بندی کلمات کلیدی.

تحقیق کلمه کلیدی

اولین قدم ضروری برای هر استراتژی موفقیت آمیز در جستجوگرها ، درک کلمات کلیدی مخاطبان هدف شما هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما است.

سئو فنی (تکنیکال)

این یک مرحله اساسی از هر استراتژی موفقیت آمیز SEO است ، ما اطمینان حاصل می کنیم که وب سایت شما تمام دستورالعمل ها و توصیه های فنی موتورهای جستجو را رعایت کرده و آنها را به درستی ارجاع می دهد.

سئو داخلی

ما محتوای شما را برای جلب نظر کاربران ، مشتریان بالقوه و موتورهای جستجو ایجاد و به روز می کنیم. برای ارتقا your رتبه بندی ، محتوای وب سایت شما باید نشان دهنده کلمات کلیدی مرتبط با صنعت شما باشد.

لینک سازی

موثرترین راه برای دستیابی به اقتدار و رتبه بندی SEO در استراتژی SEO شما. ما در حال ایجاد نمایه پیوند خروجی شما هستیم تا محبوبیت وب سایت شما را افزایش دهیم و رتبه بندی بهتری کسب کنیم تا بازدید و بازده بیشتری داشته باشیم.

گزارش ماهانه

لینک ها ، رتبه بندی و ترافیک ارگانیک خود را دنبال کنید. ما در حال ارسال یک گزارش ماهانه شخصی هستیم که شامل تمام اطلاعات لازم برای پیگیری کار و دستاوردهای ما است.

به این معنی کلی ، SEO مجموعه ای از اقدامات ، ابزارها و فرایندها است که به طور طبیعی به یک وب سایت کمک می کند:

دسترسی به موقعیت بالاتر و پایدارتر در صفحات نتیجه موتورهای جستجو (SERP):

  • وب سایت خود را به کاربرانی پیشنهاد دهید که از یک کلمه کلیدی مشخص در فرم بندی درخواستهای خود استفاده می کنند.
  • تعداد بازدیدکنندگان واجد شرایط را افزایش دهید و بر روی وب سایت رای دهی تمرکز کنید.
  • تبدیل های خود (فروش ، هدایت ، تماس و غیره) را افزایش دهید.

در نهایت، SEO به شما امکان می دهد قابلیت مشاهده اینترنت خود را به شدت افزایش دهید. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) با SEA (تبلیغات موتور جستجو) یا جستجوی پولی متفاوت است، یعنی پرداخت یک موتور جستجو برای نشان دادن در بالای صفحات نتایج وقتی کسی از یک کلمه کلیدی خاص (یا تنظیم شده) استفاده می کند.

خدمات بهینه سازی موتور جستجوی ما شامل: کشف مخاطب هدف شما ، حسابرسی های SEO (کلمات کلیدی و رقابت) ، SEO در صفحه، ایجاد لینک خارجی، استراتژی و توصیه های SEO و گزارش فعالیت های ماهانه.

امروزه ، روش کسب و کار و رشد به جایی رسیده است که حضور در اینترنت (وب سایت ، رسانه های اجتماعی ، تبلیغات آنلاین و غیره) برای هر نوع شرکتی در تمام بخشهای فعالیت اجباری است.

از سال 2000 ، تعداد وب سایت ها به طور چشمگیری در حال رشد است و بنابراین رقابت جهانی آنلاین را افزایش می دهد. این بدان معناست که برای وب سایتی که بتواند در میان مردم متمایز شود ، روز به روز مشکل تر شده است. حضور در صفحه اول Google در حال تبدیل شدن به یک چالش استراتژیک برای هر شرکتی برای هدایت بازدیدکننده هدف و مشتریان بالقوه به سایت خود است. این امر مخصوصاً برای کلیه سایتهای تجارت الکترونیکی اختصاصی که کاملاً به فروش دیجیتال (و در نتیجه ترافیک) از وب سایت آنها بستگی دارد ، صحیح و مربوط است.

این واقعیت حتی برای همه وب سایت های فروشگاه آنلاین بیشتر مورد توجه است. به منظور افزایش فروش آنلاین ، ترافیک ارگانیک با کیفیت ترین و تبدیل کننده ترین ترافیک است. تعداد خریداران دیجیتال در سراسر جهان از سال 2011 به طور مداوم در حال افزایش است که به وضوح الگوی رشد مداوم تجارت الکترونیکی و تجارت آنلاین را نشان می دهد. واضح است که خرید آنلاین محصولات و خدمات عملی معمول و تقریباً روزمره برای تعداد دائمی در حال رشد افراد است. به همین دلیل است که ضرورت خدمات بهینه سازی موتور جستجو ، رتبه بندی و ترافیک ارگانیک بیش از آنکه مربوط باشد و حتی برای همه مشاغل فروش آنلاین ضروری است.

seo-graphic

دیگر خدمات SEO

آژانس ما کاملاً تخصصی و متمرکز بر خدمات جستجوگرها است، تا بتواند در نتایج جستجو قدرت دید شما را داشته باشد. استراتژی های SEO ما به معنای افزایش قابل توجه در بازدید و مواجهه آنلاین با مشتریان شما است.

سئو محلی

خدمات شخصی برای تقویت حضور محلی مشاغل فیزیکی شما در موتورهای جستجو. فروشگاه خود را در Google Maps و نمای خیابان تبلیغ کنید.

 

سئو محلی

سئو

ما با نیازهای شما سازگار هستیم و پیشنهادات شخصی را بر اساس جایگاه صنعت شما ارائه می دهیم تا بتوانیم به بالاترین رتبه ها برسیم

 

سئو چیست

رفع گوگل پنالتی

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا از Google Penalties بازیابی کنید و میزان بازدید و موقعیت وب سایت خود را بازیابی کنید.

 

بیشتر بدانید

استراتژی محتوا

با مخاطبان هدف خود از طریق یک استراتژی شخصی درگیر ایجاد محتوایی عالی ، اصلی ، منحصر به فرد و بهینه شده برای موتورهای جستجو شوید.

 

بیشتر بدانید

سئو فنی

ما مشکلات فنی سایت شمارو بررسی میکنیم و توصیه های لازم را برای استراتژی SEO سایت شما ارائه می دهیم. تجزیه و تحلیل SEO رایگان ما شامل کلمات کلیدی و فنی است.

بیشتر بدانید

استراتژی لینک سازی

مشخصات پیوند بک لینک خود را از طریق سئو شخصی خارج از صفحه افزایش دهید. به این ترتیب می توانید به دسته بندی های بهتری در موتورهای جستجو دست یابید.

 

بیشتر بدانید

سوشال مدیا

یک طرح موثر بازاریابی اجتماعی می تواند به شما کمک کند تا با مخاطبان هدف خود ارتباط مثبتی برقرار کرده و شهرت و شناخت برند خود را افزایش دهید.

 

بیشتر بدانید

کمپین های PPC

کمپین های پرداخت به ازای هر کلیک تأثیر مستقیم بر میزان بازدید شما دارند و در معرض دید برتر وب سایت شما قرار می گیرند تا به بالای SERP دسترسی پیدا کنند.

 

بیشتر بدانید

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید

درخواست مشاوره رایگان